Scarica adesso gratuitamente l’APP nel App Store (iOS) e in GooglePlay (Android) con immediato accesso a tutti i podcast culturali di RADIO PETRUSKA creati finora, e a quelli che verranno prodotti in futuro.
close ×
+

ODYSSEE at 5th International Theater Festival of Atasehir Municipality Istanbul / Turkey

ODYSSEE at 5th International Theater Festival of Atasehir Municipality Istanbul / Turkey

27/03/2014 Istanbul, TUR

Details

Time : 20:30
Venue : Dünya Tiyatro Günü’nde
Phone : +90 216 570 50 00
Contact Email : info@atasehir.bel.tr
Contact Website : http://www.atasehir.bel.tr/7227/5-uluslararasi-atasehir-tiyatro-festivali-basliyor

Markus Zohner Arts Company, on March 27th, will present ODYSSEE during 5th International Theater Festival of Atasehir Municipality at Istanbul / Turkey. Patrizia Barbuiani and Markus Zohner will be happy performing ODYSSEE for an audience of 600 at  Dünya Tiyatro Günü’nde.

Ataşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Ataşehir Tiyatro Festivali’nin 5’incisi başlıyor.  04 Mart- 10 Nisan tarihleri arasında yapılacak tiyatro festivalinde 15 oyun yer alacak. 
Bu yıl beşincisi düzenlenecek festival, İsviçre ve Gürcistan’dan katılacak tiyatro ekipleri ile birlikte uluslararası bir nitelik kazanacak. 

Festival boyunca; Duru Tiyatro, Ankara Sanat Tiyatrosu, Moda Sahnesi, Ortaoyuncular, Dostlar Tiyatrosu, Enver Aysever, Sunay Akın, Tiyatro Formül, Yolcu Tiyatro, Ahmet Çevik Tiyatrosu, Ankara Simurg Oyuncuları Tiyatrosu, Tiyatro Kedi ve Enis Fosforoğlu Tiyatrosu tarafından Türk ve Dünya Tiyatrosu’nun önemli örnekleri Ataşehir’de sahnelenecek.

Her yıl olduğu gibi Ataşehirliler, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde yine tiyatro ile buluşacaklar. Festivalin 27 Mart akşamındaki konuğu ise İsviçre’nin Zohner Art Company ekibinin sunacağı Odysseia isimli oyun olacak. 

Festival boyunca her akşam saat 20.30’da Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde başlayacak oyunların tüm davetiyeleri tükenmiştir.  Yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

 

Skip to toolbar